Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

Новини України

У Херсонській області внаслідок атаки на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога 24 червня загинули двоє співробітників, а ще четверо отримали поранення. Всі постраждалі були громадянами України. Після цієї трагедії організація прийняла рішення призупинити всі роботи з розмінування в Україні для забезпечення безпеки свого персоналу. Інцидент стався близько 12:50, один з працівників загинув на місці, інший – у лікарні від отриманих травм. Четверо поранених отримують лікування, їх стан стабільний. За даними військового керівництва Херсона, удар було завдано російською ракетою “Іскандер-М”, але ці дані ще перевіряються. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги відзначив, що напад на гуманітарну організацію є тривожною тенденцією, коли такі організації стають мішенями для нападів. Наразі організація працює лише у напрямках реагування на кризові ситуації та підтримки свого персоналу. Норвезька народна допомога працює в Україні з 2022 року і займається розмінуванням, продовольчою безпекою та захистом цивільного населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *