Мер міста на Київщині отримав підозру

Новини України

Міський голова на Київщині був звинувачений у тому, що він вчинив злочини, пов’язані з заволодінням земельними ділянками та розтратою бюджетних коштів на суму понад 75 мільйонів гривень. За даними прокуратури, мера звинувачують у створенні схеми, яка дозволила йому отримати землю водного та лісового фондів незаконно. Також він підозрюється у розтратах коштів під час озеленення території громади. Прокуратура вже звернулася до суду з проханням заарештувати мера або встановити заставу у розмірі 75 мільйонів гривень та відсторонити його від посади. У провадженні також виявлені розмови, які можуть свідчити про плани мера щодо незаконної приватизації земель та отримання неправомірних вигід при розподілі бюджетних коштів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *