На Івано-Франківщині розкрили корупційну схему у санаторії Косів, де фіктивно працевлаштовували 37 осіб, які не виконували жодних обов’язків, але отримували зарплату. Організаторкою цієї схеми виявилася заступниця директорки закладу, яка використовувала свій досвід у бухгалтерії для вчинення злочину. Разом з чотирма спільницями вона привласнила понад 15 мільйонів гривень. Підозрюваним оголошено підозру за незаконне заволодіння майном у великих розмірах, а суд застосував запобіжні заходи у вигляді високої застави. Справа перебуває під процесуальним контролем обласної прокуратури.