Викрито мільйонну оборудку ексміністра часів Януковича та його спільників
Служба безпеки України та Національна поліція розкрили велику злочинну схему розкрадання бюджетних коштів у Черкаській області. Колишній міністр охорони навколишнього природного середовища, який колись працював при президенті Януковичі, виявився причетним до цієї схеми. Він та його співвласники отримали майже 6 мільйонів гривень державного гранту для розвитку агропромислового комплексу, але замість вкладення цих коштів у підприємство, […]
Продовжити читання