Олег Григоров, глава Сумської обласної військової адміністрації, повідомив у п’ятницю, 26 червня, про обстріли росіянами автозаправних станцій, в результаті яких троє людей отримали поранення. Усі постраждалі отримали медичну допомогу. Відбулася нарада з керівниками АЗС, правоохоронцями та рятувальниками, на якій обговорили питання безпеки на таких об’єктах, а також підвищення заходів захисту паливної інфраструктури.