У четвер, 25 червня, столиця України, Київ, частково залишився без електропостачання через аварійні відключення, які викликані втручанням Укренерго. Оператор електромереж ДТЕК закликав мешканців бути обережними з використанням електроенергії, щоб зберегти енергосистему. Інформація про відключення була поширена лише для лівого берега міста, проте можливі знеструмлення також на правому березі. Причини відключень поки що не розголошуються.