У Києві ввели екстрені відключення світла

Новини Києва

У четвер, 25 червня, столиця України, Київ, частково залишився без електропостачання через аварійні відключення, які викликані втручанням Укренерго. Оператор електромереж ДТЕК закликав мешканців бути обережними з використанням електроенергії, щоб зберегти енергосистему. Інформація про відключення була поширена лише для лівого берега міста, проте можливі знеструмлення також на правому березі. Причини відключень поки що не розголошуються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *