Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб

Новини України

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що з початку війни вже понад 9500 українців було повернуто з російського полону, а лише за цей рік – 1596 осіб. Сьогодні звільнили ще 160 українських військовослужбовців, більшість з яких перебували в неволі з 2022 року. Зеленський підкреслив, що Україна продовжує працювати над поверненням усіх своїх громадян з російської неволі та додав, що необхідна всебічна підтримка для звільнених українців після повернення додому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *