Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством

Новини світу

Іран і США підписали угоду про припинення вогню, але обидві сторони звинуватили одна одну у порушенні умов цієї угоди. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що американські військові відповіли на удар іранського безпілотника по вантажному судні у Ормузькій протоці. Венс наголосив, що США дотрималися угоди і закликав Іран дотримуватися її також. Також він підкреслив, що будь-яке насильство буде мати свою відповідь. Нагадаю, що 26 червня президент США Дональд Трамп звинуватив Іран у порушенні режиму припинення вогню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *