В Україні зафіксували нові знеструмлення

Новини України

У середу рано вранці в п’яти регіонах України сталося відключення електропостачання через атаки на енергетичні об’єкти та негоду. У ряді областей, зокрема у Сумській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій, споживачі залишилися без світла. Також через погоду були знеструмлені деякі населені пункти на Сумщині та Кіровоградщині. Електромережі вже відновлюють, але споживання електроенергії знизилося на 4,2% через сонячну погоду, що стимулює використання сонячних електростанцій. Енергетики радять переносити використання електроприладів на період з 10:00 до 17:00 та обмежити їх з 18:00 до 22:00, щоб зменшити навантаження на мережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *