У Києві відбулась нічна ракетна атака з боку Росії, після якої вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала біля житлової багатоповерхівки. Мешканці будинку у Дарницькому районі повідомили поліцію про небезпечну знахідку, після чого поліцейські та рятувальники евакуювали людей та провели роботи з вилучення ракети. Небезпечний предмет був викопаний та транспортований для знищення. Поліція закликала громадян не наближатися до підозрілих предметів і повідомляти про них на спецлінію.