Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках

Новини спорту

Головний тренер Динамо Ігор Костюк висловив свої думки щодо майбутнього виступу команди у кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє в першому відбірковому раунді з румунською Університатею Клуж. Костюк зазначив, що жодних легких суперників у таких турнірах не буває, і всі команди займають високі місця у своїх чемпіонатах. Тренер висловив повагу до Університатею як сильної команди і підкреслив, що команда має бути готовою перемагати будь-якого суперника. Динамо планує підготуватися до матчів уважно, аналізуючи сильні та слабкі сторони суперника, але не змінювати свої принципи підготовки, які передбачають високі вимоги і конкуренцію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *