У п’ятницю, 26 червня, Центральне командування США (CENTCOM) повідомило, що вони нанесли удари по іранських військових об’єктах у відповідь на напад на комерційне судно в Ормузькій протоці. У результаті атаки були пошкоджені місця зберігання ракет та безпілотників, а також берегові радіолокаційні об’єкти. CENTCOM зазначив, що агресія іранських сил порушила режим припинення вогню та загрожує свободі судноплавства в Ормузькій протоці, яка є важливим торговим коридором. США продовжують забезпечувати безпечний прохід для комерційних суден і вказали на готовність вжити додаткових заходів, щоб забезпечити виконання угоди.