СО уразили міст через Генічеську протоку – Генштаб

Новини України

Силами оборони України було завдано удару по автомобільному мосту через Генічеську протоку, знищено комплекс “Панцир-С” і вражено кілька пунктів управління безпілотниками противника. Ці дії були проведені в ніч на 20 червня. Українські підрозділи атакували міст біля Генічеська Херсонської області, який використовувався противником для військової логістики між окупованим Кримом та російськими силами на південному напрямку. Також було знищено російський зенітний ракетно-гарматний комплекс “Панцир-С” у Запорізькій області. Додатково, було нанесено удари по пунктах управління безпілотниками окупаційних військ у Донецькій, Запорізькій і Бєлгородській областях. На тлі цих подій також стало відомо про атаку дронів на Таврійську ТЕС в окупованому Криму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *