Названо області, де складна ситуація зі світлом

Новини України

Сьогодні вранці Укренерго повідомило про знеструмлення в семи областях України через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Ситуація найскладніша у Донецькій та Херсонській областях через пошкоджене обладнання. Також є знеструмлені райони на Сумщині, Харківщині, Миколаївщині, Чернігівщині та Запоріжжі. Вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Споживання електроенергії зросло через підвищену температуру, що призвело до активного використання кондиціонерів. Енергетики рекомендують громадянам зменшити споживання електроенергії у період з 10:00 до 16:00, коли працюють сонячні електростанції найефективніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *