На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві

Новини спорту

Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виборола срібну медаль на Кубку світового виклику з художньої гімнастики у румунському місті Клуж-Напока. Вона набрала 112.000 балів у багатоборстві. Перемогла в цьому виді спорту стала німка Дар’я Варфоломєєва, а третє місце посіла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія Онофрійчук також успішно відібралася до всіх чотирьох фіналів у окремих вправах. Її виступи у фіналах можна буде побачити в неділю, 28 червня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *