На Хмельницькій атомній електростанції проводяться слідчі дії щодо закупівель, які відбулися у минулі роки. Компанія Енергоатом повідомила про це в четвер, 25 червня. Правоохоронці ведуть розслідування щодо деяких закупівельних процедур, але електростанція продовжує працювати у звичайному режимі, і це не впливає на її безпеку. Керівництво компанії заявило, що надає повну підтримку правоохоронним органам і дотримується прозорих та законних принципів управління.