Президент України Володимир Зеленський повідомив, що з 22 червня ретранслятори, які раніше використовувалися для коригування російських ударів по українських містах на території Білорусі, більше не працюють. Цю інформацію він надав під час розмови з журналістами. Зеленський також зазначив, що не впевнений, чи демонтували ці ретранслятори, але він отримує щоденні звіти про цю ситуацію. Нагадаючи, що раніше він поставив ультиматум Лукашенку щодо демонтажу цього обладнання на території Білорусі.