Російські війська в ніч на 27 червня здійснили напад безпілотниками на один з районів Сумської області. У результаті цього постраждали 10 людей. Олег Григоров, очільник ОВА, повідомив про цю подію в Telegram. Дрони російських військ атакували Охтирський район, влучаючи в приватні будинки та автозаправні станції. За даними військових, росіяни використали велику кількість безпілотників, деякі з яких летіли на низьких висотах, що ускладнювало їх виявлення. Жінка з Кириківської громади отримала важкі поранення та потрапила до лікарні з опіками. Ще дев’ять осіб звернулися за медичною допомогою. Потерпілим була надана допомога на місці події, а масштаби завданих пошкоджень наразі з’ясовуються.