У ніч на 22 червня в окупованому Криму пролунала серія вибухів, які призвели до перебоїв з електропостачанням у кількох містах. Жителі різних районів півострова почали повідомляти про вибухи, які було чути у різних містах, зокрема, в Армянську, Феодосії та Севастополі. Також спостерігалися спалахи біля Таврійської теплоелектростанції. Соцмережі заповнилися повідомленнями про зникнення світла у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Попередньою атакою 21 червня Таврійська ТЕС вже зазнала пошкоджень, включаючи вигорілий резервуар та обгорілу будівлю. Офіційної інформації від окупаційної влади Криму щодо причин та наслідків вибухів поки немає.