Іран наніс удари по військових об’єктах США в Кувейті та Бахрейні за допомогою безпілотників і ракет у відповідь на попередні атаки з боку США. Цю інформацію повідомив американський телеканал CNN, посилаючись на заяву КВІР та іранський державний телеканал Press TV. За словами КВІР, удари США порушили режим припинення вогню і призведуть до зупинення дипломатичних процесів. Іранські військові вказали, що атакували ключові об’єкти військової інфраструктури США, зокрема авіабазу в Кувейті та штаб П’ятого флоту в Бахрейні. Іран пообіцяв “нищівну відповідь” американським військовим. Раніше американські військові заявили про удари по Ірану у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці.