Іспанський футбольний клуб Бетіс виявив зацікавленість у підписанні українського форварда Артема Довбика, але укладення угоди з Ромою виявилося складним. Бетіс хотів взяти Довбика в оренду на рік з правом викупу за 15 мільйонів євро, але римляни відмовилися від такого варіанту. Рома шукає покупця для Довбика, щоб мати можливість підписати нового форварда. У минулому сезоні Довбик відіграв 18 матчів за Рому, забивши три голи і зробивши дві асисти.