У Криму введено обмеження на постачання електроенергії через удари українських безпілотників по ключовим об’єктам енергосистеми. Також скорочено кількість потягів, що сполучають півострів з Росією. Ці заходи ввели “глава” Севастополя та компанія “Крименерго”. Приземлившися удари призвели до проблем з енергопостачанням у містах Криму. Також скорочено залізничне сполучення з Росією – лише декілька поїздів буде курсувати. Причини цих заходів залишаються невідомими. Українські військові влаштували атаки на електростанції в Криму, що призвело до обмежень у подачі електроенергії та залізничному сполученні.