Зеленський відповів на удар по вокзалу в Запоріжжі
Армія РФ вдарила КАБом по Запоріжжю, влучивши по житлових кварталах, автовокзалу та навіть по медичній клініці, заявив президент України Володимир Зеленський. Він зазначив, що зараз у Запоріжжі українські рятувальники, медики, поліцейські та усі інші служби допомагають після удару російських бомб. “Авіабомби – по місту, по звичайній забудові, по автовокзалу, по одній із клінік. На жаль, […]
Продовжити читання