Каліфорнія першою у світі забезпечила себе чистою енергією на дві третини
У 2023 році штат Каліфорнія встановив новий світовий рекорд у використанні чистої енергії, забезпечивши 67% своїх потреб у електроенергії за рахунок “зелених” джерел. Це робить його лідером серед розвинених економік за часткою споживання енергії з відновлюваних та безвуглецевих джерел. Відзначається, що до чистої енергетики включають не лише сонячну, вітрову, геотермальну та гідроенергетику, але і атомну […]
Продовжити читання