Лавров заявив про фіаско переговорів із Трампом
Росія більше не вважає США “об’єктивним посередником” у переговорах з Україною. У Москві вважають, що адміністрація Дональда Трампа відходить від “досягнутих” в Анкориджі домовленостей з Володимирм Путіним. Про це сказав глава МЗС РФ Сергій Лавров на посольському “круглому столі” у вівторок, 23 червня. “Зараз ми концентруємося на досягненні цілей “спеціальної військової операції” виходячи з того, […]
Продовжити читання