Зеленський зустрівся з сенаторами США в Києві
Президент Володимир Зеленський у Києві провів зустріч з американськими сенаторами Річардом Блюменталем і Шелдоном Вайтгаузом. Про це повідомила пресслужба українського лідера в понеділок, 16 лютого. “Ми дуже розраховуємо на ваше рішення, майбутнє рішення. Я сподіваюся, що Сенат підтримає санкційний законопроєкт. Для нас це дуже важливо. Ми не бачимо так багато інструментів, як можна вплинути на […]
Продовжити читання