Ослаблення санкцій проти РФ: Сенат критикує Трампа
Провідні сенатори-демократи в США розкритикували адміністрацію президента Дональда Трампа за пом’якшення санкцій щодо російської нафти. Про це повідомляє The Guardian, посилаючись на їхню спільну заяву. Серед підписантів, зокрема, є Чак Шумер, Елізабет Воррен та Джин Шахіню. Політики засудили цей “поворот на 180 градусів” і назвали його “ганебним”. “Цього тижня Путін здійснив найбільший на сьогодні повітряний […]
Продовжити читання