У Підмосков’ї горить великий хімзавод – OSINT
У вечірній п’ятницю, 16 січня, в місті Воскресенськ під Москвою сталася пожежа на хімічному заводі “Воскресенські мінеральні добрива”. Вогонь охопив цех сірчаної кислоти, а внаслідок цього у сусідніх районах відчувається запах гару з характерним хімічним присмаком. Місцеві мешканці скаржаться на подразнення горла та очей. Завод є важливим ланцюгом у виробництві вибухівки та обслуговуванні авіації. Поки […]
Продовжити читання