На Київщині мера підозрюють у заволодінні землею та розтраті бюджетних коштів на понад 75 млн грн
За процесуального керівництва Обухівської окружної прокуратури Київської області повідомлено про підозру міському голові однієї з територіальних громад Обухівського району. За даними слідства, посадовець організував заволодіння земельними ділянками водного фонду через підставних осіб. Вони формально отримували землю у приватну власність, після чого частину майна легалізували через договір купівлі-продажу з третьою особою. Окремий епізод стосується земель водного […]
Продовжити читання