Чиновник КМДА підроблював документи про відрядження, аби виїхати за кордон
Керівнику апарату виконавчого органу Київської міської державної адміністрації пред’явили підозру у використанні підроблених документів для організації поїздок за кордон під виглядом службових відряджень. Чоловік виїзжав до Іспанії і Італії на конференції, використовуючи підроблені запрошення, які йому не надсилали організатори заходів. Також він склав письмові звіти про ці відрядження. Після розслідування йому було повідомлено про підозру, […]
Продовжити читання