Частині будинків Києва подадуть тепло ввечері – мер
Міські служби Києва працюють у режимі надзвичайної ситуації. Ситуація в столиці дуже складна, однак контрольована. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко. Він нагадав, що половина багатоквартирних будинків Києва – майже 6 тисяч – наразі без теплопостачання через пошкоджені елементи критичної інфраструктури. Комунальники разом з енергетиками працюють над тим, аби відновити електро-, тепло- та водопостачання […]
Продовжити читання