У Маріуполі окупанти визнали “нічийними” 25 тисяч осель
Російська окупаційна адміністрація у Маріуполі оголосила близько 25 тисяч квартир та будинків “безгоспними” і планує перевести їх у муніципальну власність. Власникам цих об’єктів дали крайній строк до 1 липня 2026 року, щоб підтвердити своє право на майно. Такими є результати дослідження, проведеного Новинами Донбасу. Журналісти порівняли списки “безгоспного” житла, опубліковані окупаційною адміністрацією, з інформацією, що […]
Продовжити читання