З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ
Один з найбільших нафтовиробників Об’єднаних Арабських Еміратів вирішив вийти з ОПЕК через війну на Близькому Сході та нафтовий шок, які вплинули на поставки нафти. Тепер таку можливість розглядає Ірак, який зазнав значних втрат через перекриття поставок з Перської затоки. Ірак розглядає вихід з картелю, якщо не отримає збільшену квоту видобутку. Нафта є головним джерелом доходу […]
Продовжити читання