Знеструмлено 87% споживачів: Чернігівщина перейшла на спецграфік відключень
У Чернігівській області відбуваються аварійні відключення електропостачання через те, що 87% споживачів зараз залишилися без світла. Цю інформацію оприлюднила пресслужба Чернігівобленерго. За їхніми словами, усі три черги спеціального графіка аварійних відключень були активовані одночасно. В обленерго нагадали, що такі відключення проводяться згідно з командою Укренерго і повинні бути виконані без попередження протягом трьох хвилин. Нагадають, […]
Продовжити читання