На Львівщині чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій
У місті Дрогобич поліція затримала чоловіка, який пошкодив меморіал Жертвам німецької окупації 1941-1944 років. Правоохоронці виявили відеозапис, на якому чоловік вчинив наругу над пам’ятником історії. Зловмисником виявився 32-річний місцевий житель, який діяв під впливом алкоголю. Поліція вже затримала чоловіка і розглядає питання щодо обрання запобіжного заходу.
Продовжити читання