Іран висуває нові умови для переговорів зі США
Президент Ірану Масуд Пезешкіан заявив, що Тегеран не вступатиме в “примусові переговори” зі Сполученими Штатами, стикаючись з “тиском і погрозами”, повідомляє CNN. У телефонній розмові з прем’єр-міністром Пакистану Шехбазом Шаріфом Пезешкіан заявив, що поточні дії США підривають довіру та ускладнюють будь-який шлях до діалогу. Він додав, що прогрес залишатиметься важким, якщо не будуть припинені “ворожі […]
Продовжити читання