Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги

Новини України

Польща вимагає націоналізувати будівлю колишнього генконсульства Росії в Гданську, яке закрилося у грудні 2025 року. Причиною стало заборгованість Росії за електроенергію та опалення у розмірі 5,5 млн злотих. Російська Федерація стверджує, що будівля є її власністю, але польська влада вважає, що вона належить державі. Польські посадовці розпочали процес націоналізації будівлі і подали позов про її звільнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *