США заявили про нові удари по цілях Ірану

Новини України

Американські військові заявили, що нанесли нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на напад на танкер в Ормузькій протоці. Центральне командування США повідомило, що після попередніх ударів відповідь на атаку іранського судна, Іран відмовився дотримуватися угоди про припинення вогню. Тому американські війська нанесли удари по іранській військовій інфраструктурі, системам зв’язку, об’єктах протиповітряної оборони і іншим об’єктам. У результаті цих ударів були пошкоджені деякі об’єкти в Ірані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *