Український легкоатлет Олег Дорощук встановив світовий рекорд сезону, стрибнувши на висоту 2.33 м на турнірі Меморіал імені Віталія Лонського в Бердичеві. З цим досягненням він переміг у змаганнях і отримав золоту медаль. Його результат перевершив попередній рекорд у 2.32 м, встановлений чеським спортсменом Яном Штефелою. Дорощук намагався підкорити ще вищу висоту 2.35 м, але це не вдалося за три спроби. Українець продемонстрував вражаючу форму на турнірі та показав високий рівень підготовки.