Україна повернула з полону Росії сімох цивільних

Новини України

Сьогодні стало відомо, що семеро громадян України, яких незаконно утримували в неволі в Росії, повернулися додому. Цю новину оголосив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець. За його словами, це стало можливим завдяки гуманітарній роботі з російською уповноваженою з прав людини Яною Лантратовою. Українці віком від 35 до 66 років були затримані росіянами під час окупації деяких областей України в 2022 році. Одного з громадян викрали через те, що його сини служать у ЗСУ, іншого – по дорозі на роботу у день російського вторгнення. Серед звільнених є і доброволець, який приєднався до бригади Ангели Тайри в Маріуполі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *