Український боксер Олександр Усик вирішив залишити всі свої пояси, які він зараз має, і зробити їх вільними для інших боксерів. Він заявив це у відео, що опублікував в соціальних мережах. Усик пояснив, що це свідоме рішення, яке, він впевнений, відкриє для нього нові можливості. Він підкреслив, що це не кінець історії, а лише початок чогось нового. Раніше було відомо, що бій Усик – Кабаєл став обов’язковим за рішенням WBC, яка закликала Усика виконати своє зобов’язання щодо захисту титулу. Українець мав 30 днів, щоб вирішити, чи він буде проводити бій з тимчасовим чемпіоном WBC Агітом Кабаєлом. Усик здобув перемогу технічним нокаутом у бою з кікбоксером Ріко Верхувеном 23 травня.