На конференції у польському Ґданську з відновлення України очікується підписання 160 угод на понад 10 мільярдів євро. Прем’єр-міністр Юлія Свириденко зазначила, що ці угоди стосуватимуться різних сфер, таких як інтеграція в Європу, розвиток людського капіталу, бізнесу, регіонального та місцевого розвитку, а також оборони. На конференції також прийме участь багато українських компаній та представників бізнесу з усього світу. Також буде запущено нову Енергетичну платформу як інструмент мобілізації міжнародної підтримки у сфері енергетики. Прем’єрка також наголосила на важливості безпеки, енергетичної стійкості та розвитку приватного сектору для відновлення України та підсилення оборонної промисловості. Президент Володимир Зеленський не взяв участь у конференції, а делегацію очолила сама Юлія Свириденко.