У четвер в окремих районах Києва почалися аварійні відключення електроенергії через технічні проблеми в енергосистемі, повідомило Укренерго. Роботи з відновлення вже розпочаті, а енергетики намагаються якнайшвидше вирішити ситуацію. Обмеження будуть скасовані після стабілізації енергосистеми. Також було відомо, що раніше зникло світло на лівому березі Києва і в інших районах столиці. Крім того, в п’яти регіонах України сталися знеструмлення через російські удари по об’єктах електромереж.