Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Новини України

Укренерго повідомило, що через російські удари по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури зранку в четвер в п’яти регіонах України сталися нові знетрумлення. Це стало причиною збільшення споживання електроенергії на 3,7% у порівнянні з попереднім днем, оскільки спекотна погода змушує людей активно використовувати кондиціонери. Енергетики рекомендують переносити активне споживання електроенергії на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій та розподіляти використання електроприладів розумно, щоб уникнути надмірного навантаження на енергосистему.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *