Силові підрозділи Російської Федерації вранці 25 червня атакували АЗС у Сумах та Запоріжжі. Про це повідомив виконуючий обов’язки міського голови Сум Артем Кобзар і голова Запорізької обласної адміністрації Іван Федоров. У Сумах о 06:00 зафіксували удар безпілотного літального апарату типу “Молния” по одній з автозаправних станцій у Зарічному районі міста, що призвело до пожежі. Інформація про постраждалих наразі уточнюється. Федоров підкреслив, що дим, який спостерігають мешканці Запоріжжя, є наслідком російської атаки на АЗС.