У низці районів окупованого Криму відбулися серія вибухів вночі напередодні четверга, 25 червня. Атака спрямована була на енергетичну інфраструктуру, зокрема вибухи чули в районах Севастополя, Сімферополя, Сак та Балаклавської ТЕС. Інформація про події поширюється через моніторингові Telegram-канали, які також повідомляють про перебої з електропостачанням у деяких населених пунктах та про роботу протиповітряної оборони. Канал АТЕШ стверджує, що весь півострів перебуває під атакою, а Exilenova+ описує ситуацію як “апокаліпсис”, з дронів, які летять усіма напрямками.