Трамп зробив заяву, щодо платного проходу через Ормуз

Новини світу

Президент США Дональд Трамп повідомив, що Іран не стягує жодних платежів з суден, які проходять через Ормузьку протоку, незважаючи на поширені “фейкові новини”. Також він заявив, що США не надавали Ірану грошей та не розблоковували його активи, але якщо це виявиться неправдою, то Вашингтон вийде з переговорів з Тегераном. Трамп також оголосив, що якщо гроші будуть розблоковані, вони будуть використані на закупівлю продовольства для іранського населення у виробників США. Також було зазначено, що через Ормузьку протоку пройшло рекордних 19 мільйонів барелів нафти за добу, а Оман відкрив тимчасовий транзитний коридор для суден без стягування митних зборів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *