Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці

Новини Києва

Київська електричка знову буде курсувати повним залізничним кільцем. Після двомісячного ремонту міста між станціями Почайна та Райдужний відновили і відкриють для руху з 28 червня. На мосту провели оновлення конструкцій, додали нові елементи колій та захист від корозії, що підвищить безпеку руху поїздів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *