У середу, 24 червня, Оман у співпраці з Міжнародною морською організацією (ІМО) ООН відкрив тимчасовий транзитний коридор для суден в Ормузькій протоці, дозволяючи їм проходити без оплати митних зборів. Цей крок відповідає відповідальності Оману за протоку та його відданості міжнародному та морському праву. Це рішення було узгоджене з Міжнародною морською організацією та є частиною угоди між США та Іраном. Судна, які бажають скористатися новим маршрутом, повинні дотримуватися вказаних координат. Також, за останню добу через протоку пройшло 19 млн барелів нафти. Раніше Іран оголосив про закриття протоки, але це було спростувано армією США.